Типи систем кондиціонування, їх різновиди, переваги та недоліки
Компанія «Елефант-Комфорт» займається проектуванням, монтажем, налагодженням і обслуговуванням систем кондиціонування всіх видів для різних об'єктів: квартир, котеджів, офісних будівель, бізнес-центрів, громадських та адміністративних об'єктів, підприємств громадського харчування і т.д
Перш ніж переходити до типам систем кондиціонування, а також виділяти їх переваги та недоліки, розкриємо саме поняття «кондиціонування». Під кондиціонуванням мається на увазі створення і підтримання в приміщенні заданих параметрів повітря (температура, вологість і т.д.), що забезпечують комфортне перебування людей у приміщенні. Однак в побутовому розумінні суть кондиціонування зводиться до охолодження повітря в жаркий період року і з можливістю підігріву повітря в зимовий період року, коли ще не включено опалення.
За методом регулювання температури кондиціонери поділяють на два типи: Неінверторні - При роботі кондиціонера даного типу температура в приміщенні коливається в деякому діапазоні температур (приблизно + -3 ° С). Компресор або вимкнений, або працює на повній потужності. За рахунок такого періодичного включення / вимикання компресора споживається більше електричної потужності, заданий температурний рівень досягається повільніше.
Інверторні - При включенні инверторного кондиціонера датчик проводить вимірювання температури приміщення. Після чого включається компресор, який працює вже не на повному навантаженні (як в кондиціонерах звичайного типу), а автоматично вибирає відповідний (оптимальний) рівень потужності, необхідний для охолодження або нагрівання повітря в кімнаті. При цьому, як тільки температура досягне бажаної позначки, компресор не вимикається, а починає працювати в режимі зниженої потужності, постійно підтримуючи необхідну нам температуру.
Дані кондиціонери є менш енерговитратними (економія електроенергії становить приблизно 30%), проте більш дорогими. Інверторні системи кондиціонування не допускають температурних стрибків під час своєї роботи, а також удвічі швидше виходять на потрібний температурний рівень в приміщенні. При цьому завдяки плавної і безперервній роботі компресора вони є більш довговічними (безперервний режим роботи компресора виключає згубний вплив пускових струмів).
Залежно від масштабу будівництва та потреб об'єкта в холодильних потужностях передбачаються різні види систем кондиціонування. Це можуть бути як прості системи для обслуговування одного приміщення (спліт-системи), так і великі холодильні комплекси, призначені для охолодження приміщень цілої будівлі (чиллер-фанкойл). Крім цього існують і проміжні архітектури систем охолодження, що оптимально підходять для об'єктів великої і середньої величини. До їх числа відносяться мультиспліт-системи і VRF-системи.
Компанія «Елефант-Комфорт» займається проектуванням, монтажем, налагодженням і обслуговуванням систем кондиціонування всіх видів для різних об'єктів: квартир, котеджів, офісних будівель, бізнес-центрів, громадських та адміністративних об'єктів, підприємств громадського харчування і т.д.
Наша компанія володіє необхідними компетенціями та обладнанням для виконання всіх робіт по системам кондиціонування і вентиляції і готова підключитися на будь-якій стадії будівництва об'єкта.
Замовити консультацію спеціаліста
Залиште заявку і наші спеціалісти з'яжуться з Вами
Залишити заявку
Також всі системи кондиціонування можна розділити на такі типи:
Спліт-системи - для квартир, невеликих офісів і будь-яких інших одиночних приміщень ідеально підходять спліт-системи. Це найпростіший тип кондиціонерів, що складається з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. Найбільш поширений вид внутрішнього блоку - настінний. Також він може бути касетним, напольно-стельовим, канальним або колонним
Мультиспліт-системи - відрізняються від спліт-систем можливістю підключати не один, а від двох до шести внутрішніх блоку до одного зовнішнього. Таким чином, мультіспліт-системи здатні одночасно обслуговувати до шести приміщень. Тому вони відмінно підходять для багатокімнатних квартир і невеликих офісів.
VRF-системы (Мультизональні системи кондиціонування) - вони можуть включати в себе до 80 внутрішніх блоків загальною холодильної потужністю в кілька сотень кіловат. Невеликі VRF-системи використовуються для кондиціонування котеджів, магазинів і інших об'єктів. Великі системи підходять для офісних і адміністративних будівель, кафе і ресторанів, магазинів і супермаркетів.
Система чиллер-фанкойл - найбільш складною, ємною і гнучкою є система кондиціонування, побудована за схемою "чиллер-фанкойл" (чиллерна система кондиціонування). Чиллерна система добре підходить для середніх і великих об'єктів (від 100 кВт) і може бути спроектована з урахуванням будь-яких особливостей, особливостей, таких як віддаленість охолоджуваних приміщень, діапазон зовнішніх температур, екологічна безпека та ін.
КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА
Напишіть нам і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами в найближчій час
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
СИСТЕМи кондицІОНУВАННЯ
Виконані об'єкти
Об'єкти систем кондиціонування виконані компанією "Елефант-Комфорт"