ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Сонячна енергія - одна з кращих інвестицій
ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ
ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ
Що потрібно знати
Ще кілька років тому в Україні було лише два десятка приватних сонячних електростанцій (СЕС). Сьогодні їх тисячі. Тільки за перший квартал 2019 року їхня встановило 1400 домогосподарств.
СЕС у приватному будинку
Причина такого зростання в здешевленні обладнання і вигідному «зелений» тариф, за яким можна продавати надлишки виробленої електроенергії.
Але все б нічого але, вже в квітні цього року Верховна Рада України проголосувала поправку в закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" №8449-д. Цією поправкою народні депутати ввели умова отримання "зеленого" тарифу для СЕС потужністю до 50 кВт - встановлення їх на дахах, фасадах будівель та інших капітальних спорудах. Таким чином заборона установки домашніх наземних станцій на практиці привів би до того, що мало хто з українців зміг би поставити СЕС більше 10 кВт, оскільки на дахах не поміститься об'єкт більшої потужності.
закон №10357
Але в справу втрутилися вибори. І ось Президент України підписав закон №10357, який дозволяє до 2030 року встановлювати домашні сонячні електростанції (СЕС) потужністю до 30 кВт на земельних ділянках і отримувати "зелений" тариф на електроенергію, відпущену в енергосистему.
Як повідомляється на сайті Верховної Ради, закон повернуто з підписом президента.
Раніше повідомлялося, що ВР 11 липня прийняла законопроект №10357 і повернула власникам малих наземних СЕС гарантії отримання "зеленого" тарифу. Завдяки цьому населенню повернули можливість інвестування в «зелені технології» і отримувати прибуток від них.
Розрахувати вартість сонячної електростанції і спланувати термін її окупності Ви можете, звернувшись до наших фахівців.

СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ - КРАЩА ІНВЕСТИЦІЯ

КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА

Напишіть нам і наш спеціаліст
зв'яжеться з Вами в найближчій час
По можливості, прикладіть до заявки файл з планами обєкта або специфікацією обладнання
МАКСИМАЛЬНЫЙ РОЗМІР ФАЙЛА 10МБ
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності
Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо
Або передзвоніть нам
+380412 460646 +38067 4640646