ВЕНТИЛЯЦІЯ І КОНДИЦІОНУВАННЯ

Інжинірінг климатичних систем виробничого цеху

ЗАВДАННЯ: розробити і втілити в життя проект охолодження виробничого приміщення цеху. Було запропоновано комплексне багатостороннє рішення на базі теплових насосів.
Реалізован проект
Спроектовано і змонтовано систему холодопостачання, завдяки якій надмірне тепло виробничого цеху використовується для гарячого водопостачання. Основною ідеєю нашого інженерного рішення стало впровадження системи холодопостачання на базі теплових насосів з одночасною можливістю утилізації надлишкового тепла для забезпечення гарячого водопостачання. Нами було розроблено інженерне рішення і введено в експлуатацію абсолютно нову, ексклюзивну VRF систему з рекуперацією тепла загальною продуктивністю 128 кВт по холоду і 64 кВт по теплу. Система оснащена інверторними компресорами і електродвигунами і гарантовано працює в діапазоні температур від -20 до + 50С і має підвищені показники енергоутілізаціі (IPLV 6.8).

Тобто на передачу кожних 100 кВт тепла (одночасно на нагрівання та охолодження) система витрачає 15 кВт електроенергії.

Комфортний мікроклімат на постійних робочих місцях в приміщенні цеху був створений за допомогою внутрішніх блоків VRF системи у вигляді восьми канальних кондиціонерів.

В результаті ми не тільки створили досить компактну високопродуктивну систему, а й допомогли виробництву
економити більше 50 000 кВт електроенергії на рік!


Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо
Або передзвоніть нам
+380412 460646 +38067 4640646